<oembed><version>1.0</version><provider_name>Guydrolic Inc.</provider_name><provider_url>https://guydrolic.com/fr/</provider_url><title>VHS120173600 BRACKET SUB ASS | Guydrolic Inc.</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="rmJriVX7SB"&gt;&lt;a href="https://guydrolic.com/fr/produit/vhs120173600-bracket-sub-ass/"&gt;VHS120173600 BRACKET SUB ASS&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://guydrolic.com/fr/produit/vhs120173600-bracket-sub-ass/embed/#?secret=rmJriVX7SB" width="600" height="338" title="&#xAB;&#xA0;VHS120173600 BRACKET SUB ASS&#xA0;&#xBB; &#x2014; Guydrolic Inc." data-secret="rmJriVX7SB" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;