<oembed><version>1.0</version><provider_name>Guydrolic Inc.</provider_name><provider_url>https://guydrolic.com/fr/</provider_url><title>HH35S06006G1 ELBOW | Guydrolic Inc.</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="x4N5QVbshL"&gt;&lt;a href="https://guydrolic.com/fr/produit/hh35s06006g1-elbow/"&gt;HH35S06006G1 ELBOW&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://guydrolic.com/fr/produit/hh35s06006g1-elbow/embed/#?secret=x4N5QVbshL" width="600" height="338" title="&#xAB;&#xA0;HH35S06006G1 ELBOW&#xA0;&#xBB; &#x2014; Guydrolic Inc." data-secret="x4N5QVbshL" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;