<oembed><version>1.0</version><provider_name>Guydrolic Inc.</provider_name><provider_url>https://guydrolic.com/en/</provider_url><title>ZT13C46000 SPANNER | Guydrolic Inc.</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="tlA1SSnfm4"&gt;&lt;a href="https://guydrolic.com/en/produit/zt13c46000-spanner/"&gt;ZT13C46000 SPANNER&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://guydrolic.com/en/produit/zt13c46000-spanner/embed/#?secret=tlA1SSnfm4" width="600" height="338" title="&#x201C;ZT13C46000 SPANNER&#x201D; &#x2014; Guydrolic Inc." data-secret="tlA1SSnfm4" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;